Hale i magazyny na wynajem

  • Home
  • Magazyny klasy A

Magazyny klasy A

Planujesz wynająć powierzchnię przemysłowo-logistyczną? Chcesz zainwestować w tej branży?A może potrzebujesz po prostu praktycznych i rzetelnych informacji na ten temat? Niezależnie od intencji, warto zapoznać się ze standardami klasyfikacji obiektów magazynowych.


Według opinii ekspertów głównymi kryteriami wpływającymi na podział są jakość i lokalizacja. W przypadku budynków z branży logistycznej położenie obiektu wydaje się oczywistym czynnikiem determinującym jego klasyfikację. Dla większości inwestycji tego typu  lokalizacja ma bowiem kluczowe znaczenie, jako że decyduje o powodzeniu i sukcesie całego przedsięwzięcia. Nie mniej ważna jest również jakość takiego obiektu. Wymagania w tym zakresie ustalano w toku licznych konsultacji z projektantami, architektami, inwestorami, najemcami i deweloperami.


Zgodnie z opracowaniami i ustalonymi kryteriami budynki o najwyższych standardach położone w najlepszych, najdogodniejszych lokalizacjach uznaje się za magazyny klasy A. Właśnie tego typu obiekty na terenie Lublina pragnie Państwu zaoferować firma Centrum Logistyczne Mełgiewska.