Hale magazynowe na wynajem

Hale

Przeznaczenie, typ składowanych towarów, prowadzonych procesów, rozmiar pomieszczeń, sposób konstrukcji – wszystko decyduje o podziale i klasyfikacji obiektów wykorzystywanych w procesach logistycznych. To oczywiste, że hale magazynowe służące przechowywaniu produktów spożywczych różnią się od tych, w których gromadzi się odzież,  materiały budowlane albo inne towary.


Jednak niezależnie od branży, każdy budynek tego typu powinien przede wszystkim spełniać ogólnie przyjęte normy konstrukcyjne, a więc posiadać solidną, trwałą strukturę oraz gwarantować bezpieczeństwo, właściwą ochronę i warunki dopasowane do rodzaju przechowywanych we wnętrzu produktów. Chodzi tu nie tylko o podstawową osłonę przed deszczem, śniegiem, mrozem i ogólnie niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, ale w przypadku niektórych artykułów – również o zagwarantowanie właściwego poziomu nawilżenia powietrza, odpowiedniej temperatury, wentylacji lub oświetlenia. Niektóre towary są bowiem szczególnie wrażliwe na zmieniające się czynniki zewnętrzne, stąd też należy o tym pamiętać, wybierając powierzchnię dla konkretnego typu działalności.


Firma CLM z Lublina proponuje Państwu wynajem hal magazynowych. W swojej ofercie posiadamy różnorodne powierzchnie odpowiadające odmiennym standardom związanym z konkretnymi branżami. Dysponujemy obiektami optymalnie dostosowanymi do potrzeb licznych typów działalności. Wystarczy, że zwrócicie się Państwo do nas z zapytaniem, a my przygotujemy specjalną propozycję spełniającą Wasze wymagania.